Nazywam się Ola Mackiewicz

i wspieram w zmianie pracy

 

Od 10 lat pracuję jako Doradca zawodowy i Coach kariery W elastyczny sposób udaje mi się łączyć pracę nad blogiem, konsultacje z moimi klientami, warsztaty umiejętności miękkich oraz wykłady na Uczelni. Przy wielu obowiązkach zawsze znajduję czas na regenerację i odpoczynek. Jest on dla mnie tak samo ważny jak praca.

Jednak podczas mojej drogi zawodowej nie zawsze tak było. Obserwując drogę zawodową swoją i innych zauważyłam, że chcąc spełnić oczekiwania przełożonych i współpracowników, zapominamy o samych sobie – odpoczynku, pasjach, spotkaniach z najbliższymi. Bywa, że towarzyszą temu trudności z organizacją czasu.

Kiedy skutki takiego funkcjonowania  odbijają się na naszym zdrowiu – uznajemy, że czas na zmiany. Warto wtedy sięgnąć, do tego co dla nas najważniejsze. Ja uświadomiłam sobie, że najistotniejszą wartością w moim życiu jest rodzina i dla niej chcę jak najdłużej funkcjonować w dobrej kondycji. Od tej pory jest to wyznacznik każdej mojej zawodowej decyzji.

Dzisiaj pracuję w zgodzie ze sobą i uczę tego innych.

Wspieram w zmianie pracy bazując na zasobach i mocnych stronach klientów, traktując je jako solidny fundament zawodowego sukcesu. Pomagam także w nazwaniu najważniejszych wartości, które są kluczowe podczas wyznaczania kierunku dalszej kariery.

Korzystając ze swoich doświadczeń jako Rekruterka oraz Specjalistka Rynku Pracy – potrafię pomóc klientowi w uporządkowaniu swoich doświadczeń i oczekiwań oraz skutecznie przełożyć je na język korzyści dla pracodawcy – w nawiązaniu do jego potrzeb.

Myślisz o zmianie pracy? Napisz do mnie. Odpowiadam na każdą wiadomość. – kontakt@olamackiewicz.pl

 

Moje Klientki o mnie:

Ola jest osobą z bogatym doświadczeniem doradczym, dlatego też zdecydowałam się skorzystać z Jej pomocy w kwestii konsultacji dokumentów aplikacyjnych. Jej rzetelne oraz konkretne wskazówki sprawiły, że przybrały one zupełnie inną, świeżą formę. Dzięki konsultacji umiem tworzyć w pełni spersonalizowane dokumenty aplikacyjne podkreślające te elementy mojego doświadczenia, które są szczególnie istotne dla potencjalnego pracodawcy. Współpraca przebiega w formie swobodnego spotkania, któremu towarzyszyła atmosfera zaufania.

Karolina         

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *